Kotivabriku e-kinkekaart

Tootja: Kotivabrik

25100

Kotivabriku e-kinkekaart on parim kingitus neile, kes hindavad kvaliteetset ning kauakestvat disaini. Vali millises summas kinkekaarti soovid ning saadame selle sulle pärast makse sooritamist mõne tunni jooksul e-mailile.

Kinkekaart on PDF-formaadis ehk võid selle välja printida või ilusa teksti juurde kirjutada või otse e-maili peale saata.

Kinkekaart kehtib ainult Kotivabriku e-poes.

Kinkekaart ei kuulu tagastamisele ning seda ei saa välja võtta rahas.

TASUTA transport ja tagastamine

 

Kategooriad: , Silt:

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib toote, aga miskit ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@kotivabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Kotivabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Kotivabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Kotivabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@kotivabrik.ee ja lahendame olukorra.