Folded võtmehoidja – Punane

Tootja: mirgoods

68

Mirgoods disainer: Ma olin väsinud sellest, et võtmed kriimustasid mu telefoni ja lõhkusid mu taskuid, nii et ma disainisin eseme, mis seda takistab. Mul on alati palju võtmeid kaasas, seega peab võtmehoidja olema seestpoolt ruumikas, kuid samas suhteliselt väikeste mõõtmetega, et taskusse mahtuda. Viimane, kuid mitte vähem tähtis – see on tehtud minu iseloomulikus üheosalise volditud konstruktsiooni disainis. Et ruumi oleks rohkemate võtmete jaoks, olen võtmehoidja küljed ümber keeranud, nii et see muutus kumeraks. Tavaliselt kannan ma korraga 6-7 võtit, kuid sellesse võtmehoidjasse mahub kuni 10 võtit.

Ma arvan, et nahktooted peaksid neid käes hoides andma soojust, et neid ei tahaks ära panna. Nii et tänu oma rikkalikele kogemustele ja teadmistele nahavalikust valisin taimse parkimisega nahka, mis on sileda viimistlusega. See konkreetne nahk on pärit Badalassi Carlo tehasest Itaalias Santa Croce’s. See konkreetne nahatüüp ja minimalistlik, kuid stiilne volditud konstruktsioon annavad tulemuseks toote, mida tahad käes hoida. Rääkimata ka nahast lähtuvast naturaalsest õitsvast lõhnast.

See võtmehoidja on mitte ainult disainitud Eestis, vaid ka käsitsi valmistatud minu Tallinna stuudios, kasutades parimaid kaasaegseid nahatöötlemistehnikaid.

TASUTA transport ja tagastamine

 

Brand:mirgoods

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib toote, aga miskit ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@kotivabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Kotivabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Kotivabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Kotivabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@kotivabrik.ee ja lahendame olukorra.