Nahast käekott Agatha no.3

Tootja: PYKOK

149

Tutvuge Agatha nr.3 käekotiga, kus rock’n’roll-stiil kohtub tipptasemel stiiliga. See esmaklassilisest naturaalsest nahast valmistatud kott on showstopper. See on kaunistatud ketist rihmaga, mis lisab sulle rokilist stiili. See esmaklassilisest naturaalsest nahast valmistatud šikk kott õhkab rafineeritust ja julget hoiakut. Mõõtmetega 22 x 17 x 5 cm on see ideaalse suurusega, et kanda oma igapäevaseid hädavajalikke asju.

Üksikasjad:

Lühike käepide üle õla kandmiseks
Kett ja nahast rihm
Mõõdud: 22 x 17 x 5 cm
Käsitsi valmistatud Leedus

PYKOK on kaasaegne nahast aksessuaaride bränd, mis loob strukturaalseid esemeid. Puhtaid tähenduslike geomeetrilisi kujundeid kasutatakse keha rõhutamiseks ja vormimiseks. Universaalsed, iseloomulikud aksessuaarid võivad muuta lihtsaima riietuse ainulaadseks naiselikuks välimuseks.

TASUTA transport ja tagastamine

 

Brand:PYKOK

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib toote, aga miskit ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@kotivabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Kotivabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Kotivabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Kotivabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@kotivabrik.ee ja lahendame olukorra.