Key Pouchie võtmehoidja

Tootja: Craftory

61

Key Pouchie on pretensioonitu nahast võtmehoidja, mis hoiab võtmed kaitstult ja kompaktselt oma hõlma all ning kui vaja mõni taba avada, on kogu võtmekimp väljas vaid sekundi ja väikese tõmbega. Päris ahvatlev, kas pole?

  • Orgaaniliselt taimpargitud nahk.
  • Eesti käsitöö.
  • Mõõtmed 85 mm x 105 mm.
  • Mahutab 1 võtmerõnga jagu ehk kuni 5-6 võtit.

TASUTA transport ja tagastamine

 

Kategooria:
Brand:Craftory

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib toote, aga miskit ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@kotivabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Kotivabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Kotivabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Kotivabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@kotivabrik.ee ja lahendame olukorra.