Light kaarditasku

Tootja: Noel

22

Light on Noeli eriti minimalistlik nahast kaarditasku, millel on korgist sisemus. Kaarditasku on toodetud käsitööna Tartus.

  • Materjal: naturaalne nahk ja kork
  • Disainitud ja toodetud Eestis
  • 100% käsitöö

Kohaletoimetamine on 5-7 tööpäeva.

Brand:Noel

Kirjeldus

Noel on Tartu professionaalsete matkakottide tootja Matrix Pro tegijate uus tänavakottide bränd. Matkakottide kategoorias on Matrix Pro absoluutne maailma tippklass – ka Eesti mägironijad Alar Sikk ja Andras Kaasik usaldavad Matrix Pro kotte. Nagu usaldasid Matrix Pro varustust ka Uhhuduuri seiklejad. Matrix Pro on teinud pikaajalist koostööd nii teadlaste kui ka matkaproffidega, et nende kotid oleksid võimalikult ergonoomilised ja vastupidavad. Matrix Pro usaldusväärsus ja vastupidavus on muidugi kohal ka nende tänavakottide brändis Nõel. Kõik Noeli kotid on toodetud Tartus käsitööna.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib toote, aga miskit ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@kotivabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Kotivabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Kotivabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Kotivabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@kotivabrik.ee ja lahendame olukorra.